Internetová reklama

Nebaví Vás stálé telefonické obtěžování s nabídkami prezentací, katalogových zápisů, rejstříku, apod? Nevyznáte se v různých nabídkách a nedokážete vyhodnotit jejich přínos pro Vaše podnikání a Vaše www stránky?


Pojďte to vyřešit vše najednou a budete mít na celý rok pokoj a ušetříte značné finanční prostředky!

O čem to je?

Vaše www stránky potřebují zpětné odkazy, jako auto potřebuje palivo. Pokud máte www stránky, ale zpětné odkazy nemáte, či máte jen velmi nízko hodnocené, Vaše www stránky pak nemohou efektivně oslovovat Vaše potenciální klienty a Vy tak zbytečně platíte poplatky za www stránky.

Naopak nákup zpětných odkazů je velmi problematický a drahý. K tomuto slouží ony katalogy firem, ale jejich cena a mnohdy i kvalita je pro Vás nevýhodná.

Proto je zde možnost v rámci našich služeb zajistit celkem 30 portálů, které zajistí požadovaný počet kvalitních (auditováno ex. agenturou) zpětných odkazů pro Vaše www stránky, ale nezrujnují Vaši peněženku.

Vy tak po celou dobu služby nemusíte řešit, ani hradit žádné internetové prezentace, přednostní katalogové zápisy, apod.

A cena? Nyní jen 1900 Kč na celý rok bez DPH. Cena je konečná a na celý rok. Obsahuje i nezbytný poradenský servis pro vyhodnocení již placených prezentací!

Stačí jen na tento email zaslat Vaše kontaktní údaje a Vše vyřešíme za Vás.

info@cesko-katalog.cz